Novinky na letisku v Bratislave v roku 2018

V roku 2018 sa cestujúci môžu tešiť na niekoľko príjemných noviniek a zmien na letisku M. R. Štefánika v Bratislave. 6 nových pravidelných leteckých liniek a 1 nová pravidelná charterová linka.

 

Georgian Airways

Nová letecká spoločnosť Georgian Airways prinesie možnosť lietať do hlavného mesta Gruzínska Tbilisi. Tieto lety by mali začať prevádzkovať od 27. marca 2018. Frekvencia letov bude 2 krát týždenne a to v utorok a vo štvrtok. Čas letu bude trvať približne 3 hodiny a 20 minút. Lety budú zabezpečené lietadlom typu Embraer 190 JET 94-106, ktoré poskytuje kapacitu 88 miest v ekonomickej a 9 miest v biznis triede. Cestujúci budú mať možnosť vziať na palubu 8 kg príručnej batožiny a 23 kg podanej batožiny.

Históriu a krásy kaukazu tak môžete začať objavovať už za 199€.

Kompletnú ponuku leteniek nájdete TU.

 

Linka z Bratislavy do Londýna

Pre cestujúcich do Londýna pribudnú ďalšie možnosti letov. Od 25. marca spustí novú linku spoločnosť Wizz Air a bude lietať 7 krát týždenne. V máji plánuje spoločnosť zvýšiť kapacitu až na 230 cestujúcich nasadením lietadla typu Airbus A321.

 

Nové linky do dovolenkových destinácií

Od konca marca 2018 budú spustené aj štyri nové linky do letovísk Burgas v Bulharsku, Malta, Pafos na Cypre, Solún v Grécku. V jeseni sa môžeme tešít na lety do Bologne v Taliansku.

Tento rok pribudnú takisto aj lety na Sicíliu, do Catania. Všetky letenky do tých to destinácií, ako aj mnohých ďalších, ako napríklad Tel Aviv, Menorca, Kréta, Kanárske ostrovy, nájdete na popúlarnom vyhľadávači leteniek KIWI.COM.

Letenky kiwi.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *