Vo februári letenky do Phuketu od 244€

posted in: Blog, Letenky 0

Horúci thajský vzduch, krásne more a nádherné pláže, to je raj na zemi  zvaný Phuket. Letenky do Phuketu od 244€ môžete rezervovať počas marca s odletom z Ostravy, Linzu, Brna a Pardubíc. Prostredníctvom spoločností Ryanair, Norwegian, Thai Vietjet a Eurowings si môžete užívať krásy tohto ostrova za pomerne nízke cely leteniek.

Všetky termíny a ceny leteniek nájdete TU.

 

Pláže v Phukete

V Phukete sa nachádza množstvo nádherných pláží a každá je niečím jedinečná. Medzi najnavštevovanejšie patria Freedom beach (Patong), Banana Beach (Laguna), Kata Noi Beach (Kata), Kata Beach (Kata), Laem Singh Beach (Surin), Nai Harn Beach (Nai Harn), Nai Thon Beach (Laguna), Bang Tao Beach (Laguna), Kamala Beach (Kamala) a Surin Beach (Surin).

Historické pamiatky a miesta určite stojí za to navštíviť a vidieť tiež. Očarí vás taktiež kuchyňa, ktorá je rozmanitá a exotická. Ceny v reštauračných zariadeniach sú na naše pomery primerané.

 

Ubytovanie v Phukete

V Phukete môžete bývať v dierach, ale aj v luxusných zariadeniach. Je tu naozaj množstvo možností a ubytovanie sa dá zohnať rýchlo. Ak sa neubytujete priamo v centre mesta, tak nájdete hotely, alebo iné typy zariadení za priaznivé ceny. V sezóne ale odporúčame riešiť bývanie vopred, aby ste nemuseli robiť veľké kompromisy.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *