Letenky do Paríža za 25€

posted in: Blog, Letenky 0

Letenky do Paríža za 25€. Paríž, mesto plné pamiatok, umenia, šampanského a zábavy. Obľúbená destinácia pre zamilovaných. A teraz jednosmerné letenky do Paríža od 25€ od Ryanair, s odletom z Budapešti. Tak neváhajte a vezmite svoju polovičku na nezabudnuteľný romantický výlet, alebo si len tak vycestujte a spoznajte toto nádherné mesto, kde sa určite nudiť nebudete.

Letenky do Paríža

V ponuke sú samozrejme aj spiatočné letenky za 60€, s odletom 21.2.2018.

Tak ochutnajte Paríž, jeho reštaurácie, kaviarne, zábavu, nechajte sa podmaniť zákutiami rieky Seiny. Paríž má dobre vybudovanú dopravnú infraštruktúru, takže z miesta na miesto sa dostanete pomerne rýchlo a jednoducho.

Ubytovanie v Paríži

Paríž je atraktívnou európskou metropolou s vysokou návštevnosťou, čiže ceny ubytovania sú vyššie. Ale aj tu sa dá vychytať dobrá, akčná ponuka za prijateľnú cenu. Ak hľadáte aspoň 3* hotel s dobrým hodnotením, tak ceny ubytovania pre dve osoby za jednu noc sa budú pohybovať okolo 100€ a viac. Ak nie ste veľmi náročný, tak pekné a čisté ubytovanie nájdete už od 40€, vzdialené od centra od 1,5 až 2,5 km.

V čase písania tohto článku sme našli super ponuku na popúlarnom rezervačnom portály Hotelscombined.sk, ponuku 3* hotela Ideal Hotel Design za 57€/noc. Hotel má dobré hodnotenia. Samozrejme odprúčame porovnať ceny s Booking.com. Kompletnú ponuku si môžete pozrieť TU.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *